Oklejanie autGrafika może być wycinana ploterem z folii samoprzylepnych lub drukowana na foliach, które później przyklejamy na karoserię lub szyby.

Prawidłowo położona grafika wykonana z folii samochodowej odpornej na smary i oleje wytrzymuje wiele lat.

Grafika drukowana na ploterze sprawdza się wszędzie tam gdzie mamy tonalne przejście kolorów, skomplikowane lub małe projekty graficzne, zdjęcia. Z roku na rok farby do druku są coraz lepsze, ale na razie jeszcze nie dorównują jakością dobrej folii samoprzylepnej.

Stosujemy folie różnej jakości od najtańszych tzw. dwuletnich (  w praktyce wytrzymują dłużej ) na grafikę tymczasową do 5-cio i 7-mio letnich wszędzie tam gdzie wymagana jest najwyższa jakość wykonania.

Do wyklejania grafiki na samochodach przeznaczone są specjalne folie wylewane pozwalające prawidłowo okleić przetłoczenia blach karoserii.

W celu zabezpieczenia przed blaknięciem od słońca stosuje się foliowanie lub lakierowanie UV.

Folia „one way vision” czyli folia dziurkowana. Często stosowana do wyklejania szyb autobusów lub samochodów. Od zewnątrz jest ona zadrukowana reklamą i zasłania widok wnętrza. Od wewnątrz folia jest prawie nie zauważalna, tylko lekko przyciemniając widok.

Folia odblaskowa służy do wyklejania pojazdów uprzywilejowanych, ciężarówek, maszyn drogowych, pojazdów pomocy drogowej. Często stosowana na przydrożne tablice reklamowe.

Zadzwoń i zapytaj o indywidualną wycenę: 601 29 40 48
Zapraszamy do kontaktu!

wróć