Litery blokoweLitery blokowe mogą mieć grubość od kilku do kilkunastu cm. Nie świecą.

Te cieńsze mogą być wycięte laserem lub frezem z blachy aluminiowej, stali nierdzewnej, pleksi, PCV, styroduru ( twardszy styropian ).

Najtańsze są litery ze styroduru. Grubość od 2 do kilkunastu cm. Boki malowane. Mogą mieć lico z pleksi lub pcv. Styrodur to bardzo lekki materiał i można go przykleić praktycznie na każdym podłożu ( szyby witryn również )

Wycinamy też litery z blachy aluminiowej lub nierdzewnej , te pierwsze malujemy proszkowo lub zabezpieczamy lakierami bezbarwnymi. Grubość zależy od dostępnych arkuszy blach i może się wahać od #2 do # 10 mm. Litery ze stali nierdzewnej są odporne na warunki atmosferyczne i nie wymagają malowania. Mogą być przykręcane bezpośrednio do ściany lub mocowane na dystansach.

Podobnie wycina się litery z pleksi, PCV i dibonu. Bardzo ładnie wyglądają litery wycięte laserem pleksi bezbarwnej z licem z pleksi kolorowej.

Znaki o większej grubości ( 30-100 mm) wykonujemy jako puste w środku poprzez przymocowanie do lica boków ( klejenie, spawanie ) z taśmy aluminiowej lub nierdzewnej. Litery blokowe mogą być oświetlone od zewnątrz za pomocą lamp lub halogenów. Można je montować na elewacji budynku jak i wewnątrz, np. w recepcji.

Istnieje nieograniczona ilość  wersji wykonania takich liter i każdorazowo indywidualnie dopasowujemy je do potrzeb klienta.

Oferujemy pełną obsługę:

  • projekt
  • wykonanie
  • montaż
  • uzyskujemy zezwolenia na montaż
  • doradzamy

Zadzwoń i zapytaj o indywidualną wycenę: 601 29 40 48
Zapraszamy do kontaktu!

wróć