Kasetony świetlneKasetony świetlne - bardzo popularne ze względu na relatywnie niski koszt wykonania i możliwość umieszczenia dużej ilości informacji.

Są to pudła o różnych kształtach ( wieloboki, okrągłe, trójkąty ). Najczęściej obudowy są prostokątne, ale jesteśmy w stanie wykonać prawie każdy kształt.
Ramy spawane są z specjalistycznych profili aluminiowych ewentualnie  blachy aluminiowej lub stalowej i malowane proszkowo w kolorze z palety barw lakierów proszkowych.

Oferujemy 3 rodzaje wykonania:

Grafika może być drukowana lub wyklejana z folii samoprzylepnej. Stosujemy specjalnie zaprojektowane do reklam świetlnych folie tzw. translucentne o przedłużonej gwarancji i lepszej przepuszczalności światła.

Podświetlenie realizujemy za pomocą świetlówek lub diod LED. Te ostatnie ze względu na coraz niższy koszt stają się głównym źródłem światła. Zalety

  • niski pobór prądu
  • długi okres świecenia
  • małe wymiary pozwalające podświetlić skomplikowane kształty
  • możliwość zaprogramowania częstotliwości zapalania

Diody typu RGB pozwalają też na płynną zmianę koloru świecenia. Stosujemy taką ilość modułów ledowych aby uzyskać równomierne świecenie reklamy.

Reklamy mogą być wyposażone w wyłącznik zmierzchowy załączający oświetlenie o zmroku i wyłączający o świcie lub zegar sterujący, który umożliwia sterowanie według indywidualnych nastawień.

Zadzwoń i zapytaj o indywidualną wycenę: 601 29 40 48
Zapraszamy do kontaktu!

wróć