Grafika na szybach


 


Wyklejamy grafikę reklamową na szybach, witrynach, samochodach, transparentach, kasetonach świetlnych.

Grafika może być wycinana ploterem z folii samoprzylepnych lub drukowana na foliach, które później przyklejamy na podłoże.

Prawidłowo położona grafika wykonana z dobrej jakościowo folii wytrzymuje wiele lat. Mam jeszcze swoją pierwszą tabliczkę firmową wykonaną w 1987 roku, która wisiała na południowej ścianie budynku.

Grafika drukowana na ploterze sprawdza się wszędzie tam gdzie mamy tonalne przejście kolorów, skomplikowane lub małe projekty graficzne. Z roku na rok farby do druku są coraz lepsze, ale na razie jeszcze nie dorównują jakością dobrej folii.

Stosujemy folie różnej jakości od najtańszych tzw. dwuletnich (  w praktyce wytrzymują dłużej ) na grafikę tymczasową do 5-cio i 7-mio letnich wszędzie tam gdzie wymagana jest najwyższa jakość wykonania.

Na kasetony świetlne używamy folie translucentne charakteryzującą się bardzo dobrą rozpraszalnością światła i żywymi kolorami oraz mocnym klejem.

Do wyklejania grafiki na samochodach przeznaczone są specjalne folie wylewane pozwalające prawidłowo okleić przetłoczenia blach karoserii.

W celu zabezpieczenia przed blaknięciem od słońca na wyklejoną grafikę naklejamy specjalną folię UV.

Grafika na banerach wyklejana jest folią banerową odporną na ruchy podłoża.

Folia „mrożona” czyli imitująca piaskowane szkło idealnie nadaje się do oklejania witryn sklepów, kawiarni, przychodni lekarskich , szyb wszędzie tam gdzie chcemy zasłonić przed wzrokiem wnętrze pomieszczenia bez jego nadmiernego zaciemnienia. Chroni je też przed nasłonecznieniem.

Podobne zadanie spełnia folia „one way wision” czyli folia dziurkowana. Często stosowana do wyklejania szyb autobusów czy witryn sklepowych. Od zewnątrz jest ona zadrukowana reklamą i zasłania widok wnętrza pomieszczenia. Od wewnątrz folia jest prawie nie zauważalna, tylko lekko przyciemniając widok.

Współpracujemy z grafikami, którzy mogą przygotować dla Państwa odpowiedni projekt wyklejenia samochodu, witryny czy planszy.

Zadzwoń i zapytaj o indywidualną wycenę: 601 29 40 48
Zapraszamy do kontaktu!

wróć